خرید اقساطی مبلمان و محصولات وبسایت تک رضوی

یکی از مهم ترین خدمات شرکت مبل تک رضوی،‌ ارائه امکان فروش اقساطی برای تمام محصولات می‌باشد تا افرادی که قصد خرید از بخش‌های مختلف، مانند مبلمان راحتی، کلاسیک، تختخوابشو، میز و صندلی ناهارخوری، میز جلو مبلی و عسلی و … را دارند، بتوانند با خیالی آسوده خریدی مطلوب را تجربه کنند.

شرایط فروش اقساطی برای خرید ۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان به بالا (سقف خرید نامحدود) فراهم شده است. خرید زیر ۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان شامل این شرایط نمی شود.

برای خرید اقساطی حداقل 20درصد مبلغ فاکتور به عنوان پیش پرداخت بصورت نقدی دریافت می گردد و الباقی حساب بصورت اقساطی با پرداخت چک وصول می شود.

لازم به ذکر است تنها ۴۰ درصد از ظرفیت تولید کارخانه در طول ماه به سفارشات اقساطی اختصاص یافته است. با توجه به این محدودیت اعمال شده، در صورت تمایل، سریعا به ثبت سفارش خود اقدام کنید. بدیهی است در صورت تکمیل ظرفیت سفارشات اقساطی، تولید و تحویل سفارش شما در ماه بعد انجام می شود.

نکات قابل توجه :

  • فروش ویژه اقساطی در سه طرح در تمامی محصولات قابل خرید میباشد و لازم به ذکر است ارسال محصول پس از ارسال پستی چک در تاریخ های مشخص شده انجام میپذیرد.
  • چک ها باید به نام خریدار و یا یکی از اقوام درجه یک خریدار باشد در غیر این صورت چک ها عودت داده خواهد شد.
  • چک های ارسالی نباید دارای سابقه بدحسابی ( چک برگشتی و یا اقساط معوق ) باشد

شرایط و ضوابط

انتخاب اقساط از 2 تا 6 ماه

 

یکی از شرایط ویژه شرکت تک رضوی، امکان انتخاب تعداد اقساط توسط مشتری است. شما می توانید با توجه به شرایط پرداخت مدنظرتان تعداد اقساط را از 2 الی 6 ماه انتخاب کنید. به مبلغ اقساط سود تعلق نمی گیرد.

پرداخت با چک

 

در این روش پرداخت، بعد از ثبت سفارش و انتخاب نوع طرح پرداخت اقساط ، مبلغی به عنوان پیش پرداخت به صورت آنلاین پرداخت شده و حداکثر تا 5 روز باید چک های تعیین شده در قسمت پرداخت ارسال شود.

فروش اقساطی برای تمام ایران

 

شرایط پرداخت اقساطی بدون ضامن برای تمام کشور امکان پذیر است. مشتریان ساکن استان آذربایجان شرقی با مراجعه حضوری و مشتریان سایر استان ها با ارسال چک می توانند نسبت به خرید اقساطی  اقدام کنند.

وبسایت تک رضوی با برند تجاری تک رضوی واقع در استان آذربایجان شرقی میباشد که برای اولین بار امکان خرید محصولات خود را به صورت اقساطی و بدون  نیاز به ضامن و بدون بهره مستقیم از محل تولیدی فراهم نموده است

این وبسایت دارای نماد اعتماد الکترونیک و قابل استعلام از وزارت صنعت ، معدن و تجارت میباشد.

با توجه به زمانبر بودن سفارشی سازی محصولات انتخابی ، ارسال محصولات بین بازه زمانی 10 الی 30 روز امکان پذیر میباشد.

مشتریان عزیز میتوانند نسبت به انتخاب پارچه خود اقدام نموده و کد پارچه را از طریق چت واتس اپ جهت سفارشی سازی به ما ارسال نمایند.