قیمت ساعت ایستاده؟ ساعت ایستاده چه ویژگی هایی دارد؟

تعریف ساعت ایستاده؟

ساعت ایستاده بطور کلی به دو دسته ساعت های ایستاده مدرن و ساعت های ایستاده کلاسیک تقسیم می شوند. انواع مدل های ساعت ایستاده مدرن با توجه به سبک طراحی جدید و فانتزی تر چه در بدنه ساعت و چه در صفحه و نوع پاندول و آویز های آن مناسب دکوراسیون های امروزی می باشند. درمقابل ساعت های ایستاده کلاسیک با توجه به طراحی بدنه، صفحه و حتی نوع پاندول آن ها مناسب دکوراسیون با سبک قدیمی و کلاسیک می باشند. تولیدی مبل تک رضوی با استفاده از خلاقیت خود انواع مدل های ساعت ایستاده را در ابعاد مختلف و با طراحی زیبا و منحصربفرد تولید می کند. قیمت ساعت ایستاده نیز براساس سبک طراحی، جنس بدنه و سایر موارد متفاوت می باشد.

ویژگی ساعت ایستاده؟

در مجموع فضاهایی که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند محل مناسب و ایده آلی برای قرار دادن این ساعت ها می باشند. اگر فضای اتاق خواب شما متراژ بالایی دارد برای جذاب تر کردن می توان از ساعت های ایستاده استفاده کرد. همچنین می توانید در راهرو ها و ورودی پذیرایی این ساعت ها را قرار دهید. قبل از انتخاب و خرید ساعت ایستاده بررسی‌های لازم را انجام دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید و دکوراسیون داخلی خود را به بهترین شکل ممکن تغییر و جلوه زیبا و متفاوتی را برای آن ایجاد کنید.

قیمت ساعت ایستاده؟

قیمت ساعت ایستاده به عوامل متعددی از جمله نوع چوب استفاده شده، ظرافت منبت کاری‌های روی آن و همچنین اجزای داخلی استفاده شده در ساعت بستگی دارد. تولیدی مبل تک رضوی، ساعت ایستاده، با دوام و زیبا را طبق سفارش و خواسته‌ی مشتری طراحی و تولید می‌کند.

محصولات ساعت ایستاده

برای مشاهده سایر محصولات به فروشگاه مبل تک رضوی مراجعه فرمایید.

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و یا شماره تماس 09148052597 با مبل تک رضوی (تولیدی مبل کاظم رضوی) در ارتباط باشید.

جهت مشاهده محصولات بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام مبل تک رضوی (تولیدی مبل کاظم رضوی) مراجعه فرمایید.