مبل سلطنتی در تبریز

مبل سلطنتی چیست؟

مبل سلطنتی که با نام مبل استیل نیز شناخته می‌شود، یکی از محبوب‌ترین انواع مبل‌ها بین خانواده‌های ایرانی است. شهر تبریز در عرصه تولید مبلمان و سایر مصنوعات چوبی سهم عظیمی از تولیدات صنعت چوب و مبلمان کشور را به خود اختصاص داده است. مبل سلطنتی در تبریز از جایگاه ویژه‌ و قابل توجهی در کنار مدل مبل کلاسیک و مدل مبل راحتی برخوردار است. شما می توانید مبل سلطنتی در تبریز را از تولیدی مبل تک رضوی تهیه کنید.

ویژگی مبل سلطنتی؟

  • ارتفاع مبل سلطنتی در مقایسه با سایر مبل‌ها بلندتر می‌باشد.
  • منبت کاری‌های روی مبل سلطنتی بیشتر و خاص است.
  • وزن مبل سلطنتی در مقایسه با سایر مبلمان سنگین‌تر است.
  • تشک دوبل و یک تکه مبل‌های سلطنتی
  • از چوب سفید، گردو و راش در دسته و پایه این نوع مبلمان استفاده می‌شود.
  • مبل سلطنتی دارای تاج می‌باشد و طراحی آن بسیار زیبا و مجلل است.

مواد به کار رفته در مبل سلطنتی:

قسمت عمده مبل سلطنتی از چوب و پارچه تشکیل شده است. ابر و فوم به کار رفته در مبل‌های سلطنتی در مقایسه با مبل‌های راحتی به مراتب کمتر است. چوب بیشتری در ساخت این گونه مبل‌ها استفاده می‌شود و چوب‌های استفاده شده نیز اغلب از جنس چوب سفید، گردو و راش هستند که بر اساس نوع چوب قیمت مبلمان نیز متفاوت خواهد بود. استفاده از چوب زیاد در مبل‌ سلطنتی، می‌تواند دلیلی بر بیشتر بودن عمر مبلمان سلطنتی نسبت به سایر مبلمان باشد و یک مزیت حساب می‌شود.

پارچه به کار رفته در مبل سلطنتی:

به طور معمول پارچه به کار رفته در مبلمان سلطنتی ، کریستال (ساتن)، مخمل و چرم است تا اصالت و لوکس بودن را به خوبی منتقل کند. رنگ پارچه آن باید به گونه‌ای انتخاب شود که مناسب این سبک از مبلمان باشد و در ترکیب با چوب منبت کاری شده، ظاهری متفاوت و خاصی به منزل شما ببخشد.

 

قیمت مبل سلطنتی در تبریز؟

قیمت مبل سلطنتی در تبریز به عوامل متعددی از جمله نوع چوب استفاده شده، ظرافت منبت کاری‌های مبل و همچنین کیفیت پارچه و فوم استفاده شده در مبل بستگی دارد. تولیدی مبل تک رضوی، مبل سلطنتی با دوام و زیبا را طبق سفارش و خواسته‌ی مشتری طراحی و تولید می‌کند.

 

 

 

محصولات مبل سلطنتی

برای مشاهده سایر محصولات به فروشگاه مبل تک رضوی مراجعه فرمایید.

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و یا شماره تماس 09148052597 با مبل تک رضوی (تولیدی مبل کاظم رضوی) در ارتباط باشید.

جهت مشاهده محصولات بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام مبل تک رضوی (تولیدی مبل کاظم رضوی) مراجعه فرمایید.