مبل شزلون امپراطوری

جزئیات مبل شزلون مدل امپراطور برای خرید اینترنتی و حضوری

قیمت و نحوه تولید مبل شزلون امپراطور

مبل شزلون مدل امپراطور یکی از پرفروش ترین مدل های تولیدی مبل تک رضوی می باشد . به گونه ای بخش اعظمی از سفارشات مبل شزلون مربوط به این نوع مبل شزلون می باشد. پرفروش بودن این مدل از مبل شزلون به دلیل زیبایی، ظرافت، دوام و کیفیت چهارچوب یا کلاف، علاوه بر این موارد قیمت مناسب آن می باشد. 

قیمت این مبل به قیمت تولیدی بوده و واسطه ها حذف شده اند. اندازه کاناپه مبل شزلون مطابق کاناپه مبل سه نفره می باشد که دارای طول ۲۱۰ سانتی متر، ۷۰ سانتی متر عرض و ۱۱۰ سانتی متر ارتفاع قسمت تاج دار می باشد که در قسمت کوتاه تر به ارتفاع ۸۰ تا ۷۰ سانتی متر می رسد و تشک یا نشیمن گاه مبل شزلون اندکی از تشک کاناپه سه نفره عریض تر می باشد که جهت استراحت افراد تعبیه شده است.

مدل و طراحی مبل شزلون امپراطوری

این مدل از مبل شزلون از جمله طرح های جدید مبل شزلون می باشد.این مبل توسط طراحان متخصص تولیدی مبل تک رضوی طراحی شده است. مراحل ساخت آن شامل کلاف سازی و نجاری، رنگ کاری و ورق طلاکاری البته در این مورد بیشتر توصیه می گردد و نشیمن سازی و روکوبی مبل شامل می گردد.

جنس پشتی مبل شزلون از اسفنج یا ابر ۳۰ کیلویی بوده که حالت نرمی به پشتی داده و می تواند رویه کوبی با لمسه کاری یا بدون لمسه کاری باشد که بنابر سلیقه ی مشتری قابل حذف شدن است.

آدرس صنایع چوبی تک رضوی : تبریز- اتوبان کسایی – شهرک مدنی – انتهای کوی رستمی تولیدی مبل تک

تلفن تماس :  09148052597

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *