مبل پرستیژ

خرید مبل پرستیژ

نکاتی که قبل از خرید مبل راحتی پرستیژ باید بدانید :

مبل راحتی پرستیژ در قسمت تکیه گاه خود کوسن هایی دارد که دارای رنگ متفاوت از رنگ غالب مبل بوده. کوسن ها راحتی را در هنگام تکیه دادن تامین می کنند.

در کلاف این مبل از چوب روس درجه یک استفاده می شود.به دلیل استحکامی که این نوع چوب دارد بهترین گزینه برای کلاف مبلمان است.

پایه های این مبل از چوب راش ساخته شده.چوب راش از دوام و استحکام بالایی برخوردار است. همچنین یکی از مقاوم ترین و گران ترین چوب ها در صنعت مبلمان به حساب می آید.

به همین دلیل استفاده از چوب راش در صنایع تولید مبلمان تک رضوی ،باعث افزایش قیمت تمام شده آن می شود.

چوب روس را به روش درزبندی به هم متصل می کنند. چوب به دست آمده را بر اساس الگوی از پیش تعیین شده که توسط طراحان حرفه ای طراحی شده ، برش می زنند.

مدل مبل پرستیژ از جمله طرح های کاملا مدرن و در عین حال بسیار ظریف در دوخت و البته نجاری بدنه ی چوبی خود می باشد.

کاناپه سه نفره مبل پرستیژ در قسمت تکیه گاه و همچنین کنار دسته های خود دارای دوخت بسیار دقیق و منظم است. با توجه به عمق مناسب آن می تواند زیبایی و جلوه ی خاصی برای محیط خود به ارمغان آورد.

پایه های این کاناپه سه نفره از جنس چوب راش است. با توجه به امتداد یافتن این پایه چوبی تا زیر دسته ها علاوه بر زیبایی کیفیت ساختاری این محصول را دوچندان ساخته است. کاناپه تک نفره از جمله مدل های بسیار خلاقیت امیز در طراحی بدنه در این دسته از محصولات می باشد.

این کاناپه تک نفره در قسمت تکیه گاه خود دارای دوخت بسیار دقیق و ظریف لمسه است که با توجه به ارتفاع بسیار مناسب آن علاوه بر ایجاد زیبایی در محل قرار گیری خود مانع از ایجاد درد های عضلانی در قسمت های گردن و کمر شما خواهد شد.

آدرس صنایع مبلمان تک رضوی :  تبریز- اتوبان کسایی – شهرک مدنی – انتهای کوی رستمی تولیدی مبل تک

شماره تلفن :  09148052597

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *