مبل شزلون

هنگام صحبت از مبلمان در دکوراسیون منزل  ست های چندنفره مبلمان در ذهن نقش میبندند اما  شزلون از گروه مبلمان تکی محسوب می شود که می تواند به صورت تکی به همراه با یک میز جلومبلی یا عناصر جذاب دیگر به دکوراسیون افزوده شود و گوشه ای دنج را در دکوراسیون ایجاد نماید.

مبل شزلون از انواع مبلمان کوچک ایتالیایی است. امروزه ایم مبلمان دیگر مختص به کشور ایتالیا نمی باشد و در همه کشورها با کیفیت های متفاوتی تولید می شود و وارد بازار می گردد.

مبل شزلون مانند سایر مبل ها در دو نوع اصلی کلاسیک و راحتی وجود دارد. که بسته به نوع کاربرد در دکور استفاده می شود.

مبل شزلون راحتی و کلاسیک در رنگ ها و طرح های مختلف و زیبایی در صنایع چوبی مبلمان تک رضوی تولید می شود.

هدف از تولید این مبلمان لمس راحتی و آرامش می باشد. همچنین این مبلمان فضایی لوکس و فاخر را در منزل ایجاد می کنند. این نوع مبلمان دارای طرفداران خاصی می باشند که این افراد همیشه به دنبال ایجاد فضایی خاص در دکوراسیون داخلی منزل هستند. و به لوکس بودن نیز توجه ویژه ای دارند.

اگر شما تمایل دارید در فضای منزل تان جذابیت خاصی ایجاد شود بهتر است در کنار یک دست مبلمان استیل یا نیمه استیل از این طرح مبلمان استفاده نمایید. همچنین می توانید در کنار مبلمان راحتی نیز این طرح مبلمان را قرار دهید.

از مبلمان شزلون می توانید در دکوراسیون های کلاسیک و مدرن استفاده نمایید. این طرح مبلمان قابل استفاده در همه بخش های مختلف منزل نظیر اتاق خواب و پذیرایی می باشند. همچنین از این طرح مبلمان می توانید برای استراحت نیمروزی استفاده کنید.

آدرس :  تبریز- اتوبان کسایی – شهرک مدنی – انتهای کوی رستمی تولیدی مبل تک

شماره تماس :  09148052597

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *