مبل شزلون لاوست

مبل شزلون لاوست یکی دیگر از انواع مبل های تولیدی تک رضوی می باشد که در اینجا یکی از مدل های آن را برای شما نمایش می دهیم .

همچنین بخوانید : مبل لاوست چیست و چه کاربردی دارد ؟

شما برای دیدن سایر انواع مبل شزلون لاوست می توانید به پستهای بعدی این مطلب و یا. به صورت حضوری به صنایع چوبی تولیدی تک رضوی مراجعه کرده و از سایر مدل ها دیدن فرمایید.

یک تعریف ایرانی برای مبل لاوست

مبل شزلون لاوست در کشور ما خیلی شناخته شده نیست، اما در کشورهای دیگر جزوی از دکوراسیون مدرن محسوب می شود.همچنین زوج های جوان از طرفداران این نوع مبل می باشند. این درحالیست که در سالهای اخیر نام این مبلمان را بیشتر شنیده ایم . اینطور بنظر می رسد که استفاده از آن در کشور ما نیز در حال مُد شدن است.

اما بهتر است در ابتدا برای کسانی که تا بحال با این مدل مبل آشنایی نداشته اند. تعریفی از آن داشته باشیم و ببینیم که اصلا مبل لاوست چیست؟

مبل لاوست (loveset) یک نوع سمبل خاص خارجی و در حقیقت غربی است که فلسفه اولیه آن‌ها نسبت به استفاده و کاربرد امروزی آنها با یکدیگر متفاوت است. برای لاوست ها عناوین مختلفی مانند مبل عاشقانه، مبل عاشقانه‌ها، مبل معاشقه، مبل بوسه و موارد این چنینی استفاده می‌شود. که همه آنها در نهایت به یک نوع صندلی یا مبل خاص می‌رسند که دو نفر امکان نشستن رو به روی همدیگر را دارند. در حقیقت مبل لاوست دو صندلی چسبیده به هم است. که دو فرد را بصورت رو در روی هم قرار می‌دهد.

بطور کل در تعریف مبل شزلون لاوست می توان گفت کاناپه دونفره عاشقانه ای است که فقط دسته و کفی دارد و فاقد پشت است. این کلیدی‌ترین و ساده‌ترین تعریف برای مبل loveset است.  نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که سازندگان مبل و طراحان دکوراسیون داخلی فقط به همین طراحی ساده بسنده نکرده‌اند. امروزه با مدل‌های مختلفی از آنها مواجه هستیم که در کنار زیبایی، راحتی فوق العاده ای هم دارند.

آدرس :  تبریز- اتوبان کسایی – شهرک مدنی – انتهای کوی رستمی تولیدی مبل تک

تلفن تماس :  09148052597

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *