مبل چستر

مبل چستر چه نوع مبلی است؟

مبل چستر یا چستر فیلد، قدمت طولانی و در حقیقت ریشه در طراحی قرن 18 دارد. به گفته‌ی صنایع تولیدی مبل، یک دیپلمات انگلیسی این مبل را طراحی کرده است که در عین راحتی، رسمی نیز هست. مبل چستر در ابتدا با رویه چرمی شناخته میشد اما با گذر زمان با رویه های پارچه‌ای هم تولید شده است.

این مبل ابتدا فقط در خانه های ثروتمندان دیده میشد زیرا طراحی لوکس و راحت و رسمی داشت؛ اما کم کم تولید آن به انبوه رسید و عموم مردم توانستند به این نوع مبلمان دسترسی داشته باشند. یکی از ویژگی های مهم مبل چستر این است که متعلق به زمان خاصی نمی باشد و همین امر باعث می شود در همه دوران از آن استفاده شود و هیچ وقت از مد افتاده نباشد.

علت شهرت مبل چستر

در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم، تقریبا یک چهارم جمعیت جهان تحت سلطه امپراطوری انگلیس بود. انگلیسی ها هر جا که می رفتند مبلمان مورد علاقه خودشان از جمله مبلمان چستر را نیز می بردند و به همین علت این مبلمان به سرعت به شهرت جهانی دست یافت. مبلمانی که یک زمانی در انحصار اشراف بود، اکنون به همه ی منازل راه پیدا کرده است.

متخصصین این صنایع معتقدند مبل چستر هیچ وقت از مد افتاده نمی شود و بسته به طرحی که تولید می شود، هم در سبک های کلاسیک قابل استفاده است و هم مدرن.

این مبل به دلیل ظاهر چشمگیرش، توجه همه افراد را در اتاق جلب می کند و به عنوان یک مرکز دنج مضاعف از نظر زیبایی و راحتی برای مهمانان، نقش ایفا می کند. این مبلمان به اثری بی انتها تبدیل شده است که توانسته از واقعیت های بی رحمانه مد و زمان سرپیچی کند و در راه خود قدم بردارد. ترکیب چستر با صندلی های تکی یک ترکیب خاص و بی مانند می سازد که بسیار زیبا و چشم نواز خواهد بود.

قیمت

قیمت مبل چستر به عوامل متعددی از جمله نوع چوب استفاده شده، کیفیت پارچه و فوم استفاده شده در مبل بستگی دارد. تولیدی مبل تک رضوی، مبل چستر با دوام و زیبا را طبق سفارش و خواسته‌ی مشتری طراحی و تولید می‌کند.

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و یا شماره تماس 09148052597 با مبل تک رضوی (تولیدی مبل کاظم رضوی) در ارتباط باشید.

برای مشاهده محصولات بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام مبل تک رضوی (تولیدی مبل کاظم رضوی) مراجعه فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *